II. Pohár motorových dvoukolek

16. července 2011, Hrad Kámen


2011


1.10.2010 - 14.7.2011 - Příprava poháru


Pohár motorových dvoukolek je soukromou záležitostí, bez zastřešení veterán klubu. Několik věci nakloněných lidí na něm ve vlastní režii pracuje v předstihu od podzimu předešlého roku.


2011     2011


Když člověk furt něco kutí, je to určitě lepší, než čumět na blbou televizi.


2011    2011    2011    2011    2011


15.7.2011 Stavba exterieru


Sešli jsme se na hradě Kámen v pátek 15. července hned po ránu. Milan Vocílka, Pavel Soukup, Honza Šíma, Petr Hůlka, žena, já a ještě pár přátel a dokonce anonymních pomocníků.


2011    2011


A už je to tady


Během dopoledne se nám za krásnýho počasí podařilo sestavit 20 podstavců pod motocykly, patnáct stolů na motory, 12 velkých a pět malých stanů, včetně prezentačního s pokladnou, a po obci rozmístit zákazové a navigační cedule. Oběd v hospodě a už začínají přijíždět první účastníci.

Do podvečera přijela většina cizinců, včetně maďarských bratrů Zilahi, veselá parta rakušáků kolem familie Hofstadlerů, kamarádi z Brna a hromada známých a přátel. Němečtí kolegové přivážejí nejstarší exponát - tricykl Perfekta. Pardubičáci přivezli vlastní desetimetrový stan pro šedesát lidí.

Menší komplikace nastaly s prázdným kotlíkem objednaného stánkaře, který zapomněl, že nás bude muset večer nasytit. Trocha improvizace: kluci vyrazili do Tábora koupit dva grily a 50 kg uhlí, řezník nařezal a naložil 10 kg krkovic a Radek Březina zachránil svým mistrnným kuchařským uměním situaci. Živá muzika hrála country až do půlnoci.

Vzhledem k tomu, že se v pátek kolem exponátů ještě nemotala spousta lidí, bylo nafoceno mnoho dokumentačních snímků:


Stovka krásných fotek na fotogalerii Vojty Švarce


Reportáž z akce na motorkáři.cz


Fotogalerie na i-veteran.cz

Fotogalerie uživatele tepni na rajce.cz

Fotogalerie uživatele stepanovihk na rajce.cz


Video od pana Jaromíra Klika:• zpět •